Ryzyko zajścia w ciążę podczas pieszczot z chłopakiem

Witam. Ostatnio pieściłam się z chłopakiem, obydwoje byliśmy w bieliźnie. Bielizna mojego chłopaka byla wilgotna ale nie miał wytrysku. Czy moglabym zajść w ciąże.? Dodam jeszcze że spóźnia mi się okres.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeśli nie doszło do penetracji podczas stosunku to nie ma możliwości zapłodnienia. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.