Ryzyko zajścia w ciążę podczas próby utraty dziewictwa

Witam, okolo 2 tygodnie temu próbowałam stracic dziewictwo, ze swoim chłopakiem. Masturbował się, aby członek był twardy i kilka razy włożył go do pochwy, ale na krótko i zaledwie główkę (następnym razem trochę ponad). Próbowaliśmy bez prezerwatwy. Czy preejakulat mógł się wydzielać? Czy wydziela się jedynie przed samym wytryskiem? Dodam, że do wytrysku było jeszcze daleko.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży, ale nie można jej wykluczyć w 100%.