Ryzyko zajścia w ciążę przy pieszczotach w dni płodne

Witam. Tydzień temu chłopak dotknął swojego członka po czym zrobił mi tzw. palcówkę. Jestem dziewicą i były to pierwsze dni moich dni płodnych. Jak duże jest ryzyko, że jestem w ciąży? Dodam, że prawdopodobnie nie doszło do przerwania błony dziewiczej, jednak od kilku dni boli mnie brzuch w dolnej części i mam poranne mdłości. Nie wiem jednak czy ma to jakikolwiek związek, ponieważ być może to tylko nerwy i moje urojenia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.