Ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi po stosunku w prezerwatywie z prostytutką

Witam Jakie jest prawdopodobieństwa zarażenia czymś od prostytutki jeśli sex był w prezerwatywie i sex oralny również w prezerwatywie? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prezerwatywa zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami wenerycznymi ale nie eliminuje go całkowicie. Trudno podać konkretną liczbę, ponieważ prawdopodobieństwo zarażenia zależy od wielu czynników np. od tego o której chorobie mowa.

Szanowny Panie!

Ryzyko zakażenia jest stosunkowo niewielkie-kilkuprocentowe.
Niemniej jednak proponuję wykonanie za 6 tyg badań, aby mieć pewność ,że się Pan nie zaraził.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka