Sącząca się wydzielina przy wczesnej ciąży

Witam,mam pytanie.Wczoraj po pieszczotach z mężem(nie było stosunku)po wizycie w toalecie wyciekło ze mnie coś takiego jak bardzo wodnisty śluz.Bardzo się przestraszyłam ,bo pierwsza moja myśl, że to były wody płodowe.To moja 2 ciąża. Pierwszą miałam obumarłą. Bardzo się boję, bo nie wiem czy to zwykły śluz, czy coś się stało. Do tej pory wszystko na usg było dobrze.Dalej mam wrażenie,że coś się sączy ale bielizna sucha lub jest biaława wydzielina.Jestem w 10 tc. Wizytę mam w piątek .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście w tym momencie warto skorzystać z porady ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją lub wahaniami hormonalnymi ale w sytuacji gdzie jest Pani w ciąży kontrolne usg jest konieczne.