Samotność i uczucie bezsensu życia

Mam na imię Jolanta czuję się samotna ,niekochana przez wszystkich rodzinę moje życie nie ma sensu
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam Pani Jolanto!
Napisała Pani bardzo krótki post, dlatego trudno w oparciu o Pani słowa stwierdzić, co Pani dolega. Poczucie samotności, poczucie bycia niekochaną, nieważną, poczucie beznadziei i bezsensu może wskazywać na rozwój zaburzeń depresyjnych, ale diagnozę może postawić tylko lekarz psychiatra podczas bezpośredniej wizyty z Panią. Zachęcam Panią do konsultacji psychiatrycznej albo wizyty u psychologa. Dlaczego czuje się Pani niekochana? Co dzieje się w Pani rodzinie? Ile ma Pani lat? Czy w ostatnim czasie w Pani życiu miały miejsce jakieś trudne doświadczenia? To ważne pytania, na które warto byłoby poszukać odpowiedzi, by móc stwierdzić, co Pani dolega. Czy to depresja, czy to załamanie nerwowe, kryzys emocjonalny, czy niska samoocena itp.?
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witam Panią Serdecznie,

Może zacznę od słów..., że kiedy nie widać sensu, to właśnie ten sens się zaczyna...

Proszę nie zostawać samej, zadbać o chociaż jedną bliską osobę, która byłaby przyjazna i obecna dla Pani.

Życzę Pani tylko wartościowych i wspierających relacji,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com