Schizofrenia paranoidalna u brata

Witam mam na imię Dominik bardzo potrzebuje pomocy dla swojego brata. Ma on już zdjagnozowanom schizofrenia paranoidalną. Około rok temu było już tak źle że znalazł się w szpitalu z Pabianicach z województwie Łódzkim. Został wypuszczony ze szpitala ponieważ obiecał brać leki . Niestety tego samego dnia gdy wrócił do domu spalił je w piecu. teraz choroba się nasiliła i są powroty niestety nie dociera do niego nic i chodzi jak opętany nie wiadomo co z tym zrobić. Prosze o pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety moją porada nie będzie zbyt odkrywcza. W tej sytuacji konieczne jest hospitalizacja w oddziale zamkniętym szpitala. Regularne przyjmowanie leków to dość kluczowa sprawa w terapii.