Schudłam po porodzie - jak mam teraz przytyć

Witam serdecznie, mam 24 lata i 3-letniego synka, po porodzie strasznie spadłam z wagi, mam 175 cm wzrostu i ważę 49 kg. Badania wychodzą dobrze, morfologia, tarczyca, nigdy się nie odchudzałam, nie ćwiczę, jestem w domu, ponieważ zajmuję się dzieckiem, pierwszy posiłek jem o godz. 7.00 rano, potem o 11.00 obiad i na końcu kolację, ok. 20.00. Bardzo proszę o poradę, dodam, że tato jest strasznie szczupły, a ja na nic nigdy nie chorowałam.

Witam,

powinna Pani zjadać 5 posiłków dziennie, 3 to za mało.

W Pani menu powinny pojawić się następujące produkty, które zwiększą kaloryczność diety:
- suszone owoce
- orzechy
- nasiona
- oleje roślinne (dodawane np. do zupy)
- pełnotłuste produkty mleczne (np. śmietanka do zabielania zupy)
- sosy do dań obiadowych
- mleko w proszku
- kasze, ryż
- miód.

Proszę zajrzeć również na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite#g
Pozdrawiam

PS. Łatwiej byłoby mi Pani pomóc, gdybym znała Pani przykładowy jadłospis.