Seks analny - czy ciąża jest możliwa?

Witam,
ostatnio uprawialiśmy z chłopakiem seks analny bez zabezpieczenia, kiedy któryś raz we mnie wchodził, bardzo delikatnie dotknął członkiem moje wejście do pochwy, dodam, że było to jeszcze przed wytryskiem, czy są jakiekolwiek szanse na zajście w ciążę?
Był to mój 19 dzień cyklu, miesiączkuję co 28 dni.

Witam serdecznie,
w przypadku 28-dniowych cykli dni płodne przypadają pomiędzy 8 a 17 dniem cyklu. Zatem podczas stosunki była Pani w trakcie dni niepłodnych.
Należy pamiętać, że jeżeli nie doszło do wytrysku, mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on dostateczną ilość plemników, aby doszło do zapłodnienia. Przeniesienie plemników w okolice przedsionka pochwy może doprowadzić do zapłodnienia. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bardzo małe.
Pozdrawiam