Seks - co odczuwa mężczyzna podczas penetracji?

Co czuje mężczyzna, kiedy uprawia seks? Raczej chodzi mi o odczucia bardziej skupione na członku. Czytałam opinie, że jest to ciepło, ale chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Niestety trudno jest określić, co odczuwa mężczyzna podczas penetracji. Mężczyźni opisują to zwykle jako uczucie przyjemnego ciepła, ocierania, przytulania. Tak naprawdę kobiety także mają problem z nazwaniem odczuć przeżywanych w trakcie zbliżenia.
Narządy płciowe obu płci są bardzo mocno unerwione, dlatego odbiór bodźców jest wysoko niespecyficzny.
Pozdrawiam.