Seks dzień po okresie a ciąża

Dzień dobry. Mam pytanie dzień po okresie uprawiałam seks z moim partnerem gumka przy stosunku pękła i mój partner skończył we mnie czy mogę być w ciąży ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Pani przypadku. Niestety ciężko określić jak duże ono jest, ponieważ nie podała Pani w którym dniu cyklu doszło do stosunku ( krwawienie miesiączkowe trwa różnie u każdej kobiety) i ile wynosi u Pani cały cykl. Zakładając, że miesiączkuje Pani regularnie i cykle mają 28-29 dni to im bliżej 14 dnia cyklu (owulacji) tym większe prawdopodobieństwo ciąży. Pozdrawiam