Seks między 11 a 12 dniem cyklu. Czy jest możliwe, że mogę być w ciąży?

Czy jest możliwe, że mogę być w ciąży?
Ostatni okres miałam 29 września, zwykle moje cykle mają 26-28 dni. Współżyłam z partnerem z 9 na 10 października około 1.00 nad ranem, czyli wypadałby 12 dzień cyklu. Rano po przebudzeniu miałam ból jajnika, co mogłoby oznaczać dni płodne.
Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Tak czy owak czekam na okres, który powinien sie pojawić za 2 dni.

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe w rzucie jajnika mogą sugerować owulację. Stosunek płciowy, jak wnioskuję bez zabezpieczenia, miał miejsce 12 dnia cyklu, czyli w okresie dni płodnych. Zatem istnieje dość duże prawdopodobieństwo ciąży.

Jeżeli okres nie pojawi sie w oczekiwanym terminie, proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam