Seks oralny w 16. dniu cyklu a ciąża

W 16 dzien cyklu (dzien płodny) uprawiałam z chłopakiem seks oralny najpierw ja jemu, później on mi, nie doszło do wytrysku. Dotykał mnie palcem po łechtaczce. Czy mogło dojśc do zapłodnienia? dodam ze mam regularną miesiączkę, która powinna pojawić się za 4 dni, a dzisiaj zauważyłam na bieliźnie brązowy śluz pomieszany z krwią. myślałam ze to okres, ale po 2 h minęło. czy mogło dojsc do zapłodnienia? ja -dziewica, a mój chłopak nie włożył palców do pochwy. mam obiawy jak przy normalnym okresie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.