Seks oralny w dni płodne a ryzyko zapłodnienia

Uprawiałam seks oralny, koniec był w ustach. Wytarł się, oddał mocz, jakieś 30 min później założyliśmy prezerwatywę, nie było wytrysku, za jakiś czas przerwa i znowu tak samo, bez wytrysku. Panikuje bo wychodzi na to że miałam dni płodne. Mam powody do obaw?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Seks oralny oraz późniejszy stosunek w prezerwatywie nie powoduje ciąży.