Seks pod koniec miesiączki a możliwość ciąży

Dzień dobry zacznę od tego że moje cykle trwają 31 dni.Ostatnio miesiączki dostałam 20 października a kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 26października w końcówkę miesiączki.Po ok. tygodnia ból podbrzusza piersi.Dzis zauwazylam w 23 dc i czeste chodzenie do wc swedzenie piersi i ból dolu kregoslupa Czy to moze byc ciaza?

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy powodowane ciążą jak i innymi stanami zdrowia. Bez przeprowadzenia badania i wykonania badania poziomu beta hCG w surowicy nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.