Seks podczas miesiączki a prawdopodobieństwo zapłodnienia

Witam, jakie jest ryzyko zapłodnienia uprawiając seks podczas miesiączki? Zaznaczam, że mam bardzo regularne cykle, okres mi się nigdy nie spóźnia, jeżeli już, to są to wahania +/- jeden dzień. Zawsze, nawet, podczas okresu, zabezpieczamy się z partnerem za pomocą prezerwatyw, jednak ostatnio jedna z nich nam pękła, co potęguje mój niepokój, zaznaczam, że nie doszło do wytrysku wewnątrz. Jakie jest ryzyko poczęcia w zaistniałej sytuacji? Pozdrawiam!

Witam serdecznie. Przy regularnych cyklach, szansa na ciążę podczas stosunku w czasie okresu jest bardzo mała.