Seks w czasie okresu: czy mogę być w ciąży?

Czy podczas okresu można uprawiać seks i czy jest jakieś ryzyko? Ile dni po okresie jest bezpłodnych? Czy po braniu tabletek antykoncepcyjnych istnieje ryzyko zajścia w ciążę, jeśli chłopak się we mnie przy każdym stosunku spuszcza?

Witam serdecznie,
Jeżeli tabletki antykoncepcyjne są przyjmowane regularnie to ryzyko ciąży jest bardzo małe. Nie ma wówczas potrzeby stosowania dodatkowych zabezpieczeń. Aby określić kiedy występują dni płodne potrzebne są informacje na temat długości trwania cykli, ich regularności. Dlatego nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie o dni bezpłodne.
Pozdrawiam