Seks w prezerwatywie - czy jeśli się zsunęła jest ryzyko zapłodnienia?

Witam. Podczas stosunku z moją dziewczyną zsunęła mi się prezerwatywa i została w pochwie. Nie doszło do wytrysku, bo szybko się zorientowałem, że prezerwatywy nie ma, ale nie jestem pewien czy nie włożyłem kilka razy penisa bez prezerwatywy. Prezerwatywę szybko wyciągnąłem. Dziewczyna ma nieregularne cykle. Są przypadki, że jej cykl trwa 25, a czasami nawet 31 dni, ale przeważnie jest to 27,28 dni. Ostatnią miesiączkę miała 2 lipca, więc jest to 11 dzień cyklu. Wiem, że są to dni płodne. Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia? Ponieważ na pewno wydzielił się płyn proejakulacyjny. Czy jest sens żeby szukać ginekologa, aby przepisał jakieś tabletki po stosunku, czy prawdopodobieństwo jest tak małe, że nie powinienem się o nic martwić. Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie!

W opisanej przez Pana sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Preejakulat faktycznie może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia, ale musiałoby zaistnieć przy tym wiele innych sprzyjających czynników.
Przede wszystkim nie ma Pan pewności czy w ogóle doszło do penetracji bez prezerwatywy. Myślę, że nie ma sensu obciążać partnerki tabletką alarmową, która nie jest obojętna dla jej zdrowia. Zdecydowana większość lekarzy w takiej sytuacji nie przepisałaby Państwu tabletki.

Pozdrawiam,