Seks z wytryskiem na zewnątrz a ryzyko zajścia w ciążę

Witam. chłopak skończył na mnie ( brzuch,piersi)niewielka częśc jego spermy poleciała na zewnątrz warg sromowych w tym czasie byłam jeszcze mokra a od stosunku minęło kilka minut czy jest szansa że mogło to się jakoś połączyć? dodam że od razu po zajściu poszłam się umyć. to bylo 30.11 czyli wczasie dni płodnych okres mam dostać 15.12. jest szansa że jestem w ciąży oddam że od tamtego czasu towarzyszy mi ból lewego jajnika ! nie wiem czy jest szansa że już 12 dni przed okresem czuje jego oznaki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście takie zachowanie może predysponować do ciąży. Nie jestem w stanie określić jakie jest prawdopodobieństwo. Nie jest ono duże ale jednak jest. Sugerowałbym wykonanie testu ciążowego.