Sen bez przykrycia u 9-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 9 miesięczna córka od jakiegoś czasu śpi bez przykrycia. Martwi mnie to bo wszyscy upierają się, że dziecko musi być na noc przykryte. Problem w tym, że córka wędruje po łózeczku przez sen, przekręca się z boku na bok i z pleców na brzuszek. Każde przykrycie skopuje z siebie lub niepotrzebnie rozbudza się gdy kocyk owinie się dla niej w niewygodny sposób. Nie wiem co zrobić z tym fantem. Czy ubranie cieplejszego pajacyka na noc i odkręcenie odrobinę bardziej grzejnika wystarczy?

Milena Lubowicz

Musi sama Pani wiedzieć czy dziecku jest ciepło w nocy. Można rozważyć kupno śpiworka do spania, obecnie wybór w sklepach jest bardzo duży. Albo ubrać dziecko cieplej.
Pozdrawiam