Senność, anemia i wypadanie włosów

Mam 24 lata , problem:senność, wypadanie włosów, nawracające infekcje pochwy, świąd odbytu, anemia, cierpniecie rąk i nóg, rybi zapach z pochwy, białko w moczu opal, usg jamy brzusznej bez zmian, powiększone węzły chłonne -pod pachami ,prawie wszystkie szyjne , świąd skóry - chwilowy wysyp bąbelków - i szybkie ich znikanie,pogorszenie wzroku, polipy w nosie, ucisk w gardle.. masakra po prostu. ! Proszę o pomoc czy jest coś co moze odpowiadac za to wszystko razem ? POMOCY ;(

Witam serdecznie.
Opisywane objawy mogą wynikać z niedoczynności tarczycy, myślę że warto przeprowadzić odpowiednie badania pod tym kątem (TSH, fT3, fT4). Należy również aktywnie poszukiwać przyczyn anemii (niedobór żelaza w pożywieniu, obfite miesiączki, krwawienia z przewodu pokarmowego) oraz leczyć infekcję bakteryjną pochwy. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje całością postępowania.