Senność, apatia, siniaki, ból kości i brzucha a niska ilość żelaza we krwi

witam robilam ostatnio badania ogolne poniewaz jestem bardzo senna, apatyczna, mam siniaki na nogach samoistne, wystepuje bol kosci ramion slabe wlosy, i czasami straszny bol po rawej stronie brzucha (od biodra do gory po boku), takie klocie.lekarz stwierdzil ze mam zbyt niska ilosc zelaza we krwi. przyjmuje szelazo od 3 miesiecy ale nie widze zadnej poprawy:( wszystkie te objawy mam od kilku lat ale zawsze je ignorowalam przestalam poniewaz czuje sie duzo gorzej niz zwykle. prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli przyjmuje Pani żelazo od 3 miesięcy bez efektów (niestety nie napisała Pani jaki jest wynik morfologii) warto zastanowić się nad badaniem wchłaniania żelaza. Tym bardziej, że utrzymują się niepokojące objawy. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który prowadzi Pani leczenie.