Senność, ból kości i stawów, lęki, nerwowość oraz agresja

od dwóch lat dzieje się coś bardzo dziwnego z moim ciałem i całym organizmem. Nagle w ciągu jednego dnia zaczęłam spoć w ciągu dnia i to tak długo jak to możliwe, nawet na siedząca i na stojąco, podczas pracy w domu. Do tego towarzyszy mi ból kości , stawów, każdy wysiłek to kumulacja. Sądni w tygodniu kiedy jest wszystko dobrze, spokojnie, bez bólu... potem nagle budzę się rano z uczuciem jakby ciężarówka mnie potrąciła , łączy się to z dużym lękiem i nerwowością, a nawet agresją. POMOCY

Witam,

Zachęcam Panią do konsultacji z lekarzem w POZ lub prywatnie (jeśli może sobie Pani na to pozwolić). Zleci badania i konsultacje aby w pierwszej kolejności dokładnie zdiagnozować stan Pani zdrowia fizycznego (jeśli miała Pani już jakieś badania proszę je ze sobą zabrać) i wtedy będzie możliwość sprawdzenia przyczyn Pani dolegliwości oraz określenia drogi leczenia. Proszę dłużej nie lekceważyć tych objawów, z pewnością utrudniają Pani życie a im szybciej zacznie Pani leczenie tym lepiej.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.

Witam.
Czytam, że od dwóch lat dokuczają Pani różne dolegliwości. To dość długi okres. Jednocześnie nie wspomina Pani o jakimkolwiek kontakcie ze specjalistą w sprawie uzyskania pomocy. Swoje wołanie o pomoc kieruje Pani w wirtualną przestrzeń. Niestety jest to przestrzeń, w której nikt nie jest w stanie Pani pomóc. Jeżeli ma Pani wątpliwości w sprawie przyczyn dolegliwości somatycznych powinna się Pani skonsultować z lekarzem. Jeżeli potrzebuje Pani pomocy w związku z dolegliwościami natury psychicznej i/lub objawy somatyczne mają podłoże nerwicowe, wskazany byłby kontakt z psychoterapeutą lub psychologiem.
Na podstawie krótkiej informacji zamieszczonej przez Panią trudno jest mi określić jakiego rodzaju pomocy Pani potrzebuje. Być może w dokonaniu wyboru specjalisty pomoże Pani niniejszy tekst: http://psychoterapia.juszkiewicz.com.pl/2013/08/kim-sa-psychoterapeuta-psycholog-psychiatra/
Z poważaniem
Anna Wagner-Juszkiewicz

Objawy tego typu mogą mieć podłoże nie tylko czysto psychiczne, ale mogą mieć związek z zaburzeniami chormonalnymii lub innymi problemami fizjologicznymi. Polecam przed przystąpieniem do konsultacji psychologicznych zbadać możliwe fizjologiczne podłoże tych zaburzeń. Potem wyniki badań skonsultować z lekarzem i z nim rozważyć możliwość podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam
Daniel Filipek