Senność i ból jajnika - czy to ciąża?

Witam,
zacznę od tego, że 2 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Ostatni okres spóźnił się o tydzień i trwał tyle co zwykle - 5 dni. Niedługo po okresie zaczęłam odczuwać dużą senność i codzienne bóle głowy. Jestem na tyle senna, że nie mogę normalnie funkcjonować.
Wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem, przy czym cały czas odczuwałam ból lewego jajnika, a zaraz po stosunku strasznie mnie zemdliło i zamroczyło. Niepokoję się tymi objawami i zamierzam zrobić badanie krwi, bo to niekoniecznie ciąża, a np. objawy jakiegoś niedoboru.
Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry

Silny ból jajnika i dolegliwości które Pani opisuje po współżyciu mogą świadczyć o zmianie w jajniku, np. podkręcającej się torbieli lub ciąży pozamacicznej. Dlatego proszę nie zwlekać z wizytą u ginekologa.

Z poważaniem