Senność, zawroty głowy, ból brzucha, mdłości, brak apetytu, ból w klatce piersiowej, kołatanie serca i wahania temperatury

Od 2 tyg jestem senna, słaba, wyczerpana, mam zawroty głowy, ból brzucha, mdłości, rozwolnienie, brak apetytu, kołatanie serca, ból w klatce piersiowej, przyspieszone tętno (nawet 110), powiększone węzły w żuchwie, raz mi zimno, raz gorąco. Ciśnienie jest ok, badania ok: morfologia (hgb 14,2), ob, tsh, crp, kreatynina, mocz. Na ekg- left atrial abnormality. Karmię piersią, jestem 11 tyg po cc. Biorę Azalię. Nie mam gorączki, waga norma. Niczym się nie stresowałam, nie chorowałam. Ciąża wykluczon

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić konkretną diagnozę. Tym trudniej jest to zrobić, że wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe. Być może kluczowe byłoby w tej sytuacji badanie fizykalne. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który podczas bezpośredniej wizyty będzie miał możliwość Panią zbadać. Dobrze byłoby także, gdyby skonsultowała się Pani także ze specjalistą ginekologiem.