Silne bóle brzucha a wynik USG

Cale usg prawidlowe jedmak w nadbrzuszu widoczny hypoechogeniczny obszar32, 57mm oraz silne bole brzucha prosze o porade

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania, bez wykonania USG czym spowodowane są te dolegliwości. Nie określiła Pani konkretnie, gdzie znajdują się te obszary hypoechogeniczne w zakresie jamy brzusznej w badaniu USG. Na podstawie tak znikomego opisu trudno mi coś radzić. Jedynie skoro ból ulokowany jest w nadbrzuszu, a USG jest prawidłowe trzeba zastanowić się nad wykonaniem gastroskopii celem oceny śluzówki górnego odcinka przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, dwunastnicy). Może dobrze by było jeszcze w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem.