Silne bóle brzucha przed okresem i złe samopoczucie

Kilka dni przed okresem i w trakcie miałam bardzo silne bóle brzucha. Oprócz tego biegunkę Badanie wykluczyło chorobę. Sytuacja się powtarza co miesiąc Do tej pory zażywałam nospę Nie pomaga mi czuję się fatalnie Po 2-3 dniach wszystko mi przechodzi Co robić żeby móc normalnie funkcjonować?

Witam. W tej sytuacji przede wszystkim konieczne jest pełne badanie ginekologiczne i wykluczenia patologii narządów rodnych (torbiele jajnika, mięśniaki macicy). Jeśli miesiączki są bardzo bolesne należy rozważyć stosowanie doustnej antykoncepcji która w znaczym stopniu niweluje tego rodzaju dolegliwości.