Silne bóle głowy a rosnąca ósemka

Witam, mam 22 lata i od jakiś 3 tygodni mam silne bóle głowy lekarz stwierdził że tak się dzieje ponieważ rośnie mi ósemka jednak gdy sie położe na prawym boku to mam mdłości i kreci mi sie w głowie czy to jest też tym spowodowane?

Proszę Pani,
podane objawy nie są typowe dla wyrzynającej się ósemki. Typowymi objawami jest ból w okolicy zęba promieniujący ewentualnie do ucha, problemy w otwieraniem buzi, gorączka itp. Mdłości i zawroty głowy to podstawowe objawy problemów z uchem wewnętrznym i błędnikiem i to schorzenie należy przede wszystkim wykluczyć.
Adam Ziemlewski

Witam. Objawy które Pani podaję są bardzo niepokojące i nie do końca myślę związane z wyżynającą się ósemką. Proszę udać sie do lekarza pierwszego kontaktu w celu konsultacji i wyjaśnienia mdłości i zawrotów głowy.