Silne bóle podbrzusza po biopsji endometrium

Witam. We wtorek miałam przeprowadzoną biopsje endometrium. Od tego czasu mam silne bóle w podbrzuszu i dosyć obficie krwawie. Biopsja była przeprowadzona w 21 dniu cyklu. Nie wiem czy to normalne. Czy powinnam sie zgłosić do lekarza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, silne dolegliwości bólowe zdecydowanie nie są naturalne po tego typu zabiegu. Proszę tego nie bagatelizować, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.