Silne bóle podbrzusza przy stosunku

Witam, mam 20 lat i podczas stosunku odczułam silny ból podbrzusza, później przez około 30 minut nie byłam w stanie się poruszać, ból ten ustąpił po kilku godzinach,ale nasilał się jedynie przy naciskaniu lub napięciu brzucha, teraz odczuwalny jest od czasu do czasu jedynie przy napinaniu brzucha np. przy oddawaniu moczu. Proszę o pomoc !

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobne wydają się być te związane ze schorzeniami układu moczowo-płciowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.