Silne bóle rąk od barku do placów

witam pytanie do neurologa mam silne bóle rąk od barku do palców u ręki które mi strasznie drętwieją szczegulnie nocą wybudza mnie ze snu,a lekarz roddzinny z tym nic nie robi tylko mi przepisał namesil lek przeciwbólowy który mi nic nie pomaga ,bardzo proszę o pomoc gdyż nie wiem co robic mieszkam w okolicach Żar może ktoś mi pomorze żyje ze skromnej ręty i na leczenie prywatne mnie nie stać jeszcze raz proszę o pomoc wszystkie grono lekarskie . mam wspaniała córeczkę mam dla gogo żyć pozdrawi

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy rozszerzyć diagnostykę o chociażby RTG kręgosłupa, żeby wykluczyć wszelkie zmiany w kręgosłupie mogące powodować taki ból. Proponuję udać się do ortopedy lub neurologa, który powinien pokierować dalszą diagnostyką i ewentualnym leczeniem.