Silne bóle w okolicy serca, bóle głowy oraz zmiany w płucach

Witam;) Mój problem wygląda tak, iż od paru tygodni chorowałam na zapalenie gardła i brałam antybiotyki, po których wdały mi się grzybki na migdałki, które dalej leczę, od dwóch tygodni mam silne bóle z lewej strony pod żebrami, mianowicie w miejscu gdzie bije serce. Lekarz, u którego się leczę skierował mnie na rtg klatki piersiowej, wyniki odebrałam wczoraj i lekarz, który opisywał mi zdjęcie, powiedział, iż mam zapalenie płuc (dodam, że nie gorączkuję, a kaszlę naprawdę sporadycznie), więc pojechałam szybko do mojego lekarza, który stwierdził, iż zapalenia płuc nie mam!!! Owszem, zmiany na płucach są i w opisie też, jak na moje oko ciekawie to nie wygląda, ale niestety opis jest pisany ręcznie, więc ciężko mi w tym momencie go odczytać.

Lekarz skierował mnie na badania krwi, które też wyszły w normie. Jest on dobrym lekarzem i zbadał mnie naprawdę dokładnie, osłuchowo jest bardzo dobrze, tylko żołądek strasznie mnie bolał przy naciskaniu. Dodam, że z jedzeniem u mnie ostatnio naprawdę nieciekawie, jestem osłabiona, doszły bóle głowy i nie mogę spać, a najgorsze są te bóle, które promieniują najbardziej do mostka i całej klatki. Mam 27 lat, 175 wzrostu i jestem bardzo szczupła wręcz chuda, ważę 50 kg. Dostałam na te bóle lek PANZOL, ale coś słabo pomaga...;( Jestem strasznie rozbita i strasznie się martwię, a najbardziej tym, iż mój lekarz powiedział, że jeśli wyniki krwi wyszły ok. to mam nie myśleć o tym całym rtg. Tylko jak mam nie myśleć o tym, skoro te zmiany na płucach mam i te ciągłe bóle? Dodam, że palę papierosy i od dwóch dni mrowią mnie bardzo ręce i nogi. Mam nadzieję, że opisałam wszystko w miarę dokładnie;) BARDZO PROSZĘ O POMOC, BO JESTEM U KRESU WYTRZYMAŁOŚCI! Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM;)))

Witam!
Niestety nie ma tu opisu rtg klatki, który miałby bardzo duże znaczenie. Pani masa ciała jest zdecydowanie zbyt niska w stosunku do wzrostu, jednakże również nie opisała Pani czy zawsze tak było czy też doszło do spadku masy ciała w ciągu nie długiego okresu czasu. Ogólnie objawy są dość niespecyficzne, ale na pewno zróżnicowania wymagają takie choroby jak atypowe zapalenie płuc, choroba wrzodowa, refluks żołądkowo-przełykowy. Aby mieć pełny obraz kliniczny konieczny jest dokładny wywiad, badanie fizykalne oraz badania dodatkowe. W tej chwili trudno wskazać możliwą przyczynę. Proponuję zgłosić się na ponowne badanie fizykalne do lekarza rodzinnego jeśli Pani stan nie uległ poprawie. Niestety nic więcej powiedzieć nie można oprócz tego, że powinna Pani zaprzestać palenia papierosów. Pozdrawiam serdecznie!