Silne bóle żołądka promieniujące na plecy od momentu zajścia w ciążę

Wita. Mam problemy z żołądkiem, zaczęły się w zeszłym roku kiedy zaszłam w ciąże, problem polega na tym, że czasami dokuczają mi silne bóle żołądka, które promieniują na plecy, przy tym są duszności i cała zlewam się potem choć mi zimno, czsami ból trwa 10 minut czasami 2godz i nie kiedy przy tym wymiotuje,wcześniej ulge przynosiły napoje gazowane ale do czasu, nie pomaga herbata z miety, krople żołądkowe. Dodam,że moja babcia miała wrzody żołądka choc nie wiem czy to ma jakiś związek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.