Silne kłucie w okolicy sutka u mężczyzny

Witam .Jestem 46 letnim mezczyzna . Wczorajszej nocy obudzilo mnie silne pulsujace co kilka sekund klucie lewego sutka . Trwalo okolo godziny . Nastepnie klucie ustalo a w okolicy lewej piersi utrzymywal sie przez caly dzien bol trudny do zlokalizowania . Nastepnego dnia bol zanikl . Czy to pierwszy objaw jakiejs choroby?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego by wykonać EKG serca. Oczywiście mógłby być to tylko przejściowy nerwoból lub skurcz mięśnia piersiowego, jednak warto wykluczyć nieprawidłowości związane z sercem.