Silne krwawienie podczas stosunku

Witam. Jestem w połowie cyklu (dni płodne, 3 dni przed owulacją) i wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem. W trakcie nie poczuliśmy nic dziwnego, ale gdy już skończył i zapaliliśmy światło okazało się, że łóżko jest w dużej ilości we krwi i ja tak samo. Dość dużo wypłynęło ze mnie krwi + coś dziwnego, jakby biały skrzep. Dziś miałam bardzo małe plamienie, prawie w ogóle bardzo ciemnego koloru. Co to może być? Powinnam zgłosić się do lekarza? Czekam na odpowiedź.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zalecany jest pilny kontakt z ginekologiem, ponieważ takie krwawienie mogło być spowodowane urazem pochwy podczas stosunku.