Silne miesiączki przy leczeniu depresji

WITAM,MAM TAKIE PYTANIE ,CO ZROBIC GDY LEK P DEPRESYJNY/MOZARIN/ POWODUJE U MNIE KRÓTSZE CYKLE I SILNIEJSZE WRECZ OBFITE MIESIACZKI,PRÓBOWAŁAM JUZ PARU LEKÓW I PO WSZYSTKICH JEST TAK SAMO CZY JEST JAKIES WYJSCIE?NERWICE MAM SILNA I BEZ LEKÓW SOBIE NIE DAM RADY

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza