Silne skurcze, krwawienie i skrzepy podczas oddawania moczu a poronienie

Bylam w ok.5 tyg.ciazy.w nocy dostalam skurczyi mocnego krwawienia poczulam krew potem jakby wyleciala ze mnie kawalek galaretki.podczas oddawania moczu i kawalki skrzepu.teraz boli mnibrzuchjak prz miesiaczce jak sikam leci zywa krew.czy to poronienie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony przez Panią opis rzeczywiście może wskazywać na poronienie. Proszę zatem nie czekać, tylko zgłosić się na najbliższą ginekologiczno-położniczą izbę przyjęć.