Silne uderzenie w głowę dwa miesiące temu a ból kręgosłupa, problemy z pamięcią i zmęczenie

Witam,jakieś dwa miesiące temu zostałam uderzona w głowę.Siła była tak duża że upadłam na podłogę.Nie udałam się do lekarza,po tym uderzeniu miałam bóle głowy i kręgosłupa szyjnego,od tamtego czasu leczę się ,miałam wiele zastrzyków,ponieważ mam problemy z kręgosłupem.Zapominam gdzie położyłam portfel.Ogólnie stan zdrowia znacznie uległ pogorszeniu,wstaję taka zmęczona jakbym w ogóle nie spała Czy moje dolegliwości mogą mieć związek z tym uderzeniem w głowę?Proszę o odpowiedż

Witam. Opisane objawy jak najbardziej mogą mieć związek z urazem. Konieczna jest pełna ocena neurologiczne i być może wykonanie badań obrazowych np. Tomografii komputerowej głowy.