Silne upławy zamiast miesiączki a ryzyko ciąży

Witam. Pod koniec maja ostatni raz kochalam sie ze swoim chlopakiem . 31 maja dostlam miesiaczke . Czerwiec, Lipiec i Sierpien wystepowala u mnie miesiaczka, natomiast we Wrzesniu jej nie dostalam. Mam za to silne uplawy koloru bialego i boli mnie podbrzusze. Zrobilam 3 testy ciazowe i wyszly negatywnie. Czy jest prawdopodobienstwo ciazy ? Co mi moze dolegac? Prosze o pomoc. Z gory Dziekuje.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli ostatni raz współżyła Pani w maju, a wykonane testy ciążowe są negatywne, to zdecydowanie nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Bez wątpienia nie jest Pani bowiem w ciąży. A propos objawów, to wskazują one raczej na infekcję dróg rodnych. W celu potwierdzenia diagnozy i rozpoczęcia leczenia proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.