Silne zawroty głowy połączone z mdłościami i dusznościami

Witam Niedawno zaczęły się u mnie silne zawroty głowy połączone z mdłościami, dusznościami. Przy tym pojawia sie dziwne uczucie przyspieszonego bicia serca a po kilku minutach odwrotnie, jakby bicie zwalniało. Inne objawy to pogorszenie samopoczucia, osłabienie, niskie ciśnienie, bole w klatce piersiowej, szybkie męczenie się, uczucie rozrywania kości nóg. Niedawno robiłam EKG, morfologię krwi i badania na tarczycę. W wynikach nic nie wyszło Jakie badanie mogłabym jeszcze wykonać? co mi dolega?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli organiczna przyczyna dolegliwości została wykluczona to warto wykonać badania w kierunku zaburzeń o podłożu psychogennym. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.