Silne złe emocje i duża nerwowość

Witam,jestem okropnie nerwowa,krzyczę,biję córkę w głowę jak czegoś nie umie,denerwuje mnie przysłowiowa kropka nad '' I ,, nie tak zaakcentowana. Wiem,że jestem okropna pomimo,że kocham ponad wszystko moją rodzinę.Co mogę kupić w aptece,żeby uciszyć te złe emocje??AMK

Moim zdaniem, żadne leki uspokajające ani ziółka nie pomogą na Pani napady agresji. Aby takie zachowania nie eskalowały i nie przekształciły się np. w przemoc - proszę się skontaktować z psychologiem lub psychoterapeutą, który pomoże Pani popracować nad napadami agresji, a tym samym nie krzywdzić rodziny.

Dzień dobry!

Suplementy dostępne bez recepty nie mają realnego wpływu na nasze zachowanie i uczucia. Konieczna jest przede wszystkim własna praca nad sobą w kontakcie z psychologiem. Jeśli farmakoterapia - to po osobistej konsultacji z lekarzem psychiatrą. Kluczowe jest postawienie diagnozy, rozpoznanie przyczyn i mechanizmów trudności, zwiększenie Pani wiedzy i samoświadomości swoich emocji i reakcji.

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej czy Stowarzyszenia Niebieska Linia.

Pozdrawiam!