Silny ból brzucha - czym to może być spowodowane?

Okres spóźnia mi się 12 dni. Podejrzewałam ciążę. Wczoraj od rana brzuch bolał mnie tak, jak przed okresem i koło godziny 16.00 dostałam okresu, a właściwie poleciało trochę krwi i zaraz się skończyło. Koło godziny 22.00, gdy wróciłam do domu brzuch znowu zaczął mnie boleć (w drodze powrotnej jechałam dosyć szybko rowerem). Ten ból jest bardzo ostry i pojawił się z lewej strony ciała, boli mnie głównie przy chodzeniu i gdy naciskam na podbrzusze w tym miejscu. Do tej pory bardzo mnie boli... Czym to może być spowodowane?
ponad rok temu

Witam,

Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza-rodzinnego, ginekologa a w przypadku silnych, nieustępujących dolegliwości w nocnej pomocy lekarskiej lub izbie przyjęć/szpitalnym oddziale ratunkowym.
Prawdopodobnych przyczyn mioże być bardzo wiele i nie sposób ich tu wymienić-zbyt mało informacji przedstawiono, by móc wysnuwać najbardziej prawdopodobne. Konieczne jest ponadto badanie fizykalne.
Pozdrawiam