Silny ból brzucha i ostra biegunka

Witam!!Mam dziwną dolegliwość ,dostaję silnego bólu brzucha ,jest mi słabo ,po paru chwilach przychodzi ostra biegunka ,a póżniej zostaje na kilka dni dość uciążliwy ból brzucha po lewej stronie ,takie ataki mam średnio raz w tygodniu ,bardzo proszę o odpowiedz co to może być .
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Podane dolegliwości nie mają charakteru swoistego, co znaczy że mogą występować w różnych jednostkach chorobowych. Mogą być związane między innymi z nieprawidłową dietą czy chorobami zapalnymi jelita grubego. Myślę że należy rozważyć wskazania do diagnostycznej kolonoskopii.