Silny ból głowy - przyczyny

Witam. Proszę o pomoc. Mó tata ma silny ból głowy, kręci mu się w głowie jak wstaje, jak chodzi i dzwoni mu w uszach. Miał robione badania, niestety nie chcą rodzice powiedzieć co się dzieje, a tata strasznie narzeka. Proszę o pomoc! Czy to coś złego? Jestem z Krakowa, jeśli można prosić o dobrego lekarza a ja się z nim wybiorę. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Uważam, że niezbędna jest wizyta u specjalisty.

Ważne jest, by wykluczyć przyczyny uszne tego stanu. Warto udać się najpierw do laryngologa.
Jeżeli nic nie zostanie stwierdzone, wtedy niezbędna będzie wizyta u neurologa. Myślę, że będzie trzeba zrobić KT głowy lub/i RTG kręgosłupa szyjnego.

Jedną z przyczyn silnych bólów głowy w starszym wieku jest nadciśnienie tętnicze także trzeba mieć to też na uwadze.

Specjalistów w Pani mieście można znaleźć używając wyszukiwarki w naszym serwisie np. na abcmigrena.pl

Pozdrawiam!