Silny ból jajników i podbrzusza po stosunku płciowym

Dwa dni temu po stosunku płciowym odczułam bardzo silny ból jajników i podbrzusza. Najpierw ostry później bardziej tępy. Ból minął jednak wczoraj po kolejnym stosunku niestety powrócił. Nigdy wcześniej nie miałam podobnych problemów. Dwa miesiące temu byłam na kontrolnej wizycie ginekologicznej, grupa cytologiczna 1.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane ze stanem zapalnym czy innymi nieprawidłowościami w obrębie układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.