Silny ból kostki po upadku ze schodów

Witam, ostatnio spadłem ze schodów kostka mi mocno opuchla udałem się do lekarza który stwierdził Że( zerwałem?) torebkę przepisal mi środki przeciwbólowe opaskę i maść do smarowania minął już tydzień kostka dalej boli ale ból promieniuje tak mocno ze nie potrafię normalnie funkcjonować, od stopy do łydki włączając w to kostkę zastanawiam się czy nie mam zerwany mięśni... Liczę na waszą pomoc .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety dolegliwości bólowe mogą utrzymywać się nawet 4-5 tygodni.