Silny ból krocza w 29. tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w 29. tygodniu ciąży. Od tygodnia odczuwam bardzo silny ból krocza. Nie mogę się przekręcić w nocy, ciężko mi się podnieść np. gdy siedzę, nie mogę kucnąć, albo stanąć na jednej nodze. Byłam u ginekologa, badał mnie, ale powiedział, że wszystko jest w porządku, że te bóle są normalne. Martwię się jednak, że to rozejście spojenia łonowego. Czy powinnam skonsultować się jeszcze raz, czy faktycznie tak silne bóle krocza w ciąży są normalne?

Witam! Tego typu bóle rzeczywiście mogą się pojawić, szczególnie jeśli jest to Pani pierwsza ciążą. Zapaleniu krocza towarzyszyłaby gorączka, jego istnienie jest więc mało prawdopodobne. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.