Silny ból łydek pod kolanami

Co może być przyczyną potwornego bólu obydwu łydek pod kolanami? Byłam u chirurga naczyniowego-nic usg nie wykazało, rentgen-dyskretne zmiany zwyrodnieniowe, ortopeda przepisał zabiegi rehabilitacyjne i 10 zastrzyków olfenu. Wszystko wybrałam ból wrócił znowu, kolana stają się sztywne, nie mogę ich zginać ani chodzić po schodach. Czekam na USG, mam za kilka dni. Co dalej robić? Co to może być i do kogo się po pomoc? Bardzo proszę o radę.

Jeżeli wykluczono zmiany naczyniowe i pochodzenia kręgosłupowego to ból może być powodowany przez torbiel dołu podkolanowego. Badanie fizykalne przez ortopedę i usg dołów podkolanowych powinno potwierdzić lub wykluczyć to schorzenie.