Silny ból po lewej stronie pod łopatką

Witam serdecznie mam na imie Ewa i mam problem ktory pojawil sie dzis z moim kregoslupem .Mieszkam obecnie w Holandii i pracuje w zakladzie jako inpaker podnosze duzo ciezkich r zeczyi dzis mialam straszny bol po lewej stronie pod lopatka az mi sie slabo zrobio bo nie moglam sie podniesc .Wzielam tabletki przeciwbolowe i troche przeszlo ale bol nadal jest mocny prosze o porade co moge z tym zrobic.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Wskazany jest odpoczynek. Ciężka praca będzie nasilała występowanie dolegliwości. Zalecam konsultację u lekarza ortopedy.