Silny ból podbrzusza i krwawienie po 12 dniach stosownia tabletek antykoncepcyjnych

Witam biorę od stycznia cały czas te same leki antykoncepcyjne Atywia . W tym miesiacu w ciągu tych siedmiu dni miałam normalnie miesiaczke , ale zaczął się po 12 dniach silny ból brzucha na dole zaczeło sie od brazowego plamienia az po krwawienie i juz cztery dni krwawie bol sie dalej utrzymuje . Chcialam zapytac jakie moga byc tego przyczyny i czy jest to normalne pozdrawiam Ula

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli dojdzie do nawrotu dolegliwości to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.